Tuczarnia i odchowalnia prosiąt na 1200 sztuk - HodowcaTuczarnia i odchowalnia prosiąt na 1200 sztuk

Projekt zrealizowany jesienią 2019 roku. Tuczarnia i odchowalnia na 1200 sztuk jest częścią fermy w cyklu zamkniętym. Nowością jest zastosowanie duńskiego systemu przegród Clean-O-Flex z przemyślanym mechanizmem otwierania drzwi do kojców. Tuczarnia i odchowalnia wyposażone są w wysokociśnieniowy system schładzania wprowadzanego powietrza. System wentylacji składa się z kanału centralnego z czterema ściennymi wentylatorami, przepustnic automatycznych ATM i sufitowych wlotów powietrza. Całym systemem wentylacji zarządza sterownik Lumina 21 firmy Fancom. W skład wyposażenia wchodzi także centralny system mycia wysokociśnieniowego oraz dozowania leków firmy Dosatron.


Skontaktuj się z namiZaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.


Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)

Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.