Jako firma, która od lat zajmuje się wyposażaniem obiektów inwentarskich wiemy jak ważne dla wielu klientów jest profesjonalne wsparcie techniczne i obsługa po sprzedażowa. Instalowane przez nas systemy są eksploatowane przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

Dlatego bardzo ważna jest ich niezawodność i dostępność części zamiennych oraz wysoko wykwalifikowany serwis. Właśnie, dlatego firma Hodowca kładzie szczególny nacisk na pomoc dla swoich klientów.

 • szybka reakcja
 • profesjonalne podejście
 • kompleksowy zakres usług
 • oryginalne części

Serwisanci

Doradztwo Stacjonarne

+48 883 374 605

Serwis Mobilny

+48 605 665 612


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.