Bydło - Elementy wyposażenia obory dla bydła - ruszta, wygrodzeniaDla osób budujących lub modernizujących obory oferujemy:

 • wygrodzenia
 • ruszta betonowe
 • maty legowiskowe
 • okna inwentarskie
 • kominy wentylacyjne

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Do Państwa dyspozycji są nasi doświadczeni handlowcy, którzy niezobowiązująco mogą zawsze podjechać na umówione spotkanie, doradzić i wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie do istniejącego lub budowanego obiektu.

Zadzwoń i umów darmowe spotkanie !!!

Tel.: 58 682 68 56
E-mail: hodowca@qv.plSkontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.