Świeżutka dostawa wentylatorów szczytowych Munters! AKTUALNOŚCIStrona główna

Aktualności

Świeżutka dostawa wentylatorów szczytowych Munters!

Właśnie przyjechała do nas najświeższa dostawa niesamowicie wydajnych wentylatorów!

 

Wentylator szczytowy Munters EM50 1.1kW

Wentylator Munters EM50 idealny wentylator wyciągowy, gdy wymagana jest bardzo wysoka wydajność przepływu powietrza. Kształt śmigła, wykonanego ze stali nierdzewnej, umożliwia najwyższa wydajność i niezawodność w każdym środowisku rolniczym. Obudowa wentylatora wykonane są z blachy stalowej powlekanej Munters Protect. Aby poprawić wydajność aerodynamiczną, wentylatory zostały opracowane w laboratorium badawczo-rozwojowym Munters Italy, a wyniki zostały potwierdzone w przeprowadzonych testach w BESS Lab na Wydziale Inżynierii Rolniczej Uniwersytetu Illinois – USA.

Specyfikacja techniczna:

Wydajność: 42 400 m³/h
Moc: 1,1 kW / 1,5 KM
Zasilanie: 400 V
Ilość łopatek śmigła: 6 szt
Wymiary: 1380 x 1380 x 540 mm
Waga: 86 kg

Producent: Munters Włochy

 


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.