Strona główna

Aktualności

SUPER PROMO – Wentylatory szczytowe

Kochani! Przygotowując się do lata przygotowaliśmy dla Was SPECJALNĄ OFERTĘ na WENTYLATORY WYCIĄGOWE MUNTERS EM50!

Wentylatory w rozmiarze 1,4 x 1,4 m, moc 1,1 kW, SUPER WYDAJNE: 42 400 m3/h

TYLKO TERAZ w wyjątkowej cenie 1845 zł brutto !!!

Oferujemy również sprzedaż wysyłkową:
Wysyłka 1 lub 2 wentylatorów na terenie całej Polski jedynie 280 zł brutto.
Przy zakupie większej ilości prosimy o kontakt z działem sprzedaży w celu dobrania najtańszej opcji transportu (883-374-603, 883-374-601, dwelz@qv.pl, kszczepanek@qv.pl)

Spiesz się! Promocja ograniczona ilościowo ;-)

Skontaktuj się z namiZaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.


Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)

Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.

[recaptcha class:recaptcha]