Strona główna

Aktualności

Promocja na wielopak DYSZ SKOV w sklepie online

W naszym sklepie on-line kolejna PROMOCJA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Sezon „przed-upalny” na regenerację systemów schładzania trwa, więc zachęcamy do sprawdzenia swoich instalacji po zimie.

Na zachętę proponujemy WIELOPAK DYSZ SKOV do systemów ZAMGŁAWIANIA.

Przy zakupie minimum 20 sztuk otrzymacie rabat – sprawdźcie sami

Wysokiej jakości dysza renomowanego producenta Skov. Dysza stosowana jest w systemach schładzania budynków inwentarskich takich jak kurniki i chlewnie. W komplecie znajduje się uniwersalny uchwyt do montażu na nierdzewnych rurach o średnicy 12 mm. Dysze występują w wersji 0,3 i 0,2 mm z końcówkami wykonanymi z mosiądzu albo stali nierdzewnej.

Modułowa konstrukcja pozwala na szybkie czyszczenie i regeneracje dyszy. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie potrzebne części zamienne. Wbudowany filtra znacząco wydłuża żywotność dyszy.


Trzymajcie się ciepło!


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.