Strona główna

Aktualności

Polecamy na upały !

Co dla Ciebie?

Klimatyzowany samochód 🙂 Takie nietypowe ogłoszenie, ale sprzedajemy naszą niezawodną Skodę! Zainteresowanych kierujemy na kontakt w ogłoszeniu.

https://allegro.pl/ogloszenie/skoda-octavia-ii-2-0-tdi-cr-vat-7389761428

 

Co dla Zwierząt?

Wentylacja, zamgławianie – czy w fali upałów zalewających cały kraj sprawdziliście, czy wszystko działa jak należy? Jeśli brakuje Wam jakichś części, może moglibyśmy pomóc? Zapraszamy do sklepu: www.sklep.hodowca.agro.pl.


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.