Strona główna

Aktualności

IQON – nowoczesny system zarządzania od ROXELL

IQON – Kolejna nowość niezawodnej marki Roxell! Kompleksowy system zarządzania hodowlą drobiu: IQON

Monitoruje upadki, zużycie paszy i wody, umożliwia ustawienie strategii żywieniowych, a także planowanie automatycznego płukania oraz ważenia ptaków z podziałem na płeć. ⚖️

Całość w prostej, przejrzystej formie w całości w języku polskim ️ intuicyjna obsługa. Jeden system dla wszystkich Twoich budynków. Łatwa wymiana urządzenia bez utraty danych!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.