Nowa, zmodernizowana nagrzewnica IFH LTU od Holland Heater AKTUALNOŚCIStrona główna

Aktualności

Nowa, zmodernizowana nagrzewnica IFH LTU od Holland Heater

Lifting nagrzewnic z zamkniętym obiegiem spalania o poziomym wydmuchu powietrza przez lata zajmował czołowe miejsce w planach produkcyjnych Holland Heater.
We współpracy z klientami firma Holland Heater opracowała projekt modyfikacji nagrzewnic LTU, tak by w pełni odpowiadały one potrzebom rynku. Ich starania zaowocowały wypuszczeniem na rynek drugiej edycji nagrzewnic o wydłużonym wydmuchu powietrza, których atutem są kompaktowe wymiary i wcześniejsza niezawodność.
Dodatkowym plusem nagrzewnic LTU jest ich dostępność w dwóch wersjach grzewczych 80 i 100 kW, co w pełni zaspokaja zapotrzebowanie cieplne pomieszczeń o większych gabarytach.
A zatem, jeśli poszukujecie Państwo nagrzewnic o wspomnianych właściwościach, zapraszamy do kontaktu!


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.