Lifting nagrzewnic z zamkniętym obiegiem spalania o poziomym wydmuchu powietrza przez lata zajmował czołowe miejsce w planach produkcyjnych Holland Heater.
We współpracy z klientami firma Holland Heater opracowała projekt modyfikacji nagrzewnic LTU, tak by w pełni odpowiadały one potrzebom rynku. Ich starania zaowocowały wypuszczeniem na rynek drugiej edycji nagrzewnic o wydłużonym wydmuchu powietrza, których atutem są kompaktowe wymiary i wcześniejsza niezawodność.
Dodatkowym plusem nagrzewnic LTU jest ich dostępność w dwóch wersjach grzewczych 80 i 100 kW, co w pełni zaspokaja zapotrzebowanie cieplne pomieszczeń o większych gabarytach.
A zatem, jeśli poszukujecie Państwo nagrzewnic o wspomnianych właściwościach, zapraszamy do kontaktu!

Efektywne Ogrzewanie
x
Nagrzewnica gazowa z zamkniętą komorą spalania o poziomym wydmuchu powietrza.
Nowe nagrzewnice serii IFH LTU zapewniają efektywne ogrzewanie w kurnikach i chlewniach, gdzie priorytetem jest intensyfikacja produkcji zwierząt oraz redukcja kosztów ich utrzymania.
Zobacz szczegóły: Nagrzewnice z zamkniętą komorą spalania