Zapraszamy na stoisko A09/hala EXPO - XXII Międzynarodowe Targi FERMA AKTUALNOŚCIStrona główna

Aktualności

Zapraszamy na stoisko A09/hala EXPO – XXII Międzynarodowe Targi FERMA

Już w ten weekend, 15-17.02.2019 odbywają się XXII Międzynarodowe Targi FERMA Świń i Drobiu w Łodzi.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na nasze stoisko A09 w Hali EXPO!

Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, będzie to też świetna okazja żeby zobaczyć oferowane przez nas nowości jak również zebrać informacje o dotychczas proponowanych rozwiązaniach.

Do zobaczenia w Łodzi!


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.