Strona główna

Aktualności

Targi FERMA Drobiu i Trzody – Łódź 2019

Ostatni weekend spędziliśmy w Łodzi na XXII Międzynarodowych Targach FERMA. W tym roku mogliśmy pochwalić się na prawdę profesjonalnym stoiskiem z dużym telewizorem i wygodnymi miejscami do prowadzenia wszelkich rozmów. Ogromne zdjęcia naszych produktów oraz ścianki logo producentów a także tradycyjnie kilka przykładowych sprzętów do obejrzenia. A wśród nich trzy nowości:

– Kamera 3D do ważenia trzody eYeGrow od Fancom
– Karmidło dla indyków XL Titan od Roxell
– Automat paszowy dla trzody Blu Hox z metalową miską od Roxell

Były także karmidła dla drobiu Wszystkie prezentowane nowości już są dostępne, także zachęcamy do kontaktu z naszymi Przedstawicielami w celu poznania szczegółów.

Znalazła się też chwila dla reporterów. Mogliśmy pochwalić się przed kamerami między innymi znakomitym ogrzewaniem marki Holland Heater.

Dziękujemy wszystkim obecnym na naszym stoisku za chwile spędzone z nami. Tych, którym nie udało się dotrzeć zapraszamy następnym razem!

 

      

     


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.