Ostatnie dni spędziliśmy u naszego duńskiego producenta wyposażenia dla trzody chlewnej – ACO Funki A/S.
 
Wraz z naszymi Klientami pojechaliśmy poznać nowe trendy w hodowli trzody w Europie, w tym utrzymywanie loch w porodówkach z tzw. „wolnym dostępem” (stacje porodowe Welsafe i wygrodzenia Free Access) oraz nowy system dystrybucji mleka dla prosiąt (Baby Care).
 
Zobaczyliśmy także jakie możliwości może zaoferować robot myjący Washpower, który również jest już w naszej ofercie.
 
Po serdecznym przyjęciu wracamy z nową wiedzą zmotywowani do dalszych działań!
 
 
 
Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmiku z pokazu możliwości robota czyszczącego Washpower:
 
 

Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.