Strona główna

Aktualności

AgroShow Bednary 2021

Ostatnio uczestniczyliśmy w AgroShow w Bednarach. Targi odbywały się „pod chmurką”, na szczęście pogoda dopisała. Zobaczcie jak prezentowało się nasze stoisko i oferowane produkty.
 
Targi to idealna okazja żeby złapać naszych przedstawicieli handlowych, przedyskutować swoje pomysły, zostawić kontakt w celu zamówienia bezpłatnej wyceny, ale także świetny moment żeby zobaczyć na żywo systemy, które Wam oferujemy. Dotknąć automatów czy karmideł, sprawdzić z czego są wykonane i upewnić się, że jest to produkt z górnej półki ? Tym bardziej, że często na targi macie bliżej niż do naszej siedziby.
 
Kolejna taka okazja szykuje się w lutym przyszłego roku – będziemy jeszcze informować bliżej terminu!
 


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.