Strona główna

Aktualności

Nowy film z wyposażanej przez nas fermy!

Prezentujemy Państwu dwie bliźniacze hale na nioskę reprodukcyjną u jednego z naszych Klientów z woj. podlaskiego.

Hale o wymiarach 100×15 m obsadza po 9.800 niosek oraz 1.000 kogutów.

Na zewnątrz widzimy metalowe silosy, poprzeczki Flex Auger o wysokiej wydajności oraz elektroniczną wagę do paszy z sitem mechanicznym i zbiornikiem buforowym pozwalającą porcjować odpowiednie dawki dla niosek (osobny silos dzienny) oraz dla kogutów.

Wewnątrz natomiast znajdziecie Państwo linie paszowe Boozzter i kosze zasypowe dla kogutów, trzy pętle Kixoo dla niosek. Oba systemy paszowe zaopatrzone są w miski z innowacyjnym rozwiązaniem NBS służącym do ścierania dziobów. Widzimy też, że pętle niosek przechodzą nad gniazdami automatycznymi wyposażonymi w wypychacze zamykające gniazda oraz taśmę i stół do odbioru jaj. Kolejnym elementem jest system pojenia z wysokiej jakości smoczkami i jednoramiennymi miseczkami gwarantującymi łatwy dostęp do wody.

W sterowni widzimy zasilanie wody z filtrem, dozownikiem leków i innymi niezbędnymi elementami, ale przede wszystkim szafy sterujące ze wszystkimi zabezpieczeniami i włącznikami oraz najważniejsze – sterowniki. IQON pozwalający ustalać i kontrolować strategie żywieniowe, wykresy spożycia i wiele innych parametrów. Sterowniki Fancom do precyzyjnego zarządzania mikroklimatem na obiektach. Komputery obsługiwane w języku polskim mają kolorowe ekrany dotykowe i są bardzo intuicyjne w użyciu.

Na system wentylacji składają się również wentylatory modułowe z misami, wentylatory szczytowe z żaluzjami, automatycznie otwierane wloty powietrza z przedłużanymi osłonami.

Całości dopełniają nagrzewnice gazowe z otwartą komorą spalania oraz nowoczesne oświetlenie ledowe z możliwością ściemniania. Zapraszamy do obejrzenia jak komponuje się całość! 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany wyposażeniem lub odnowieniem swojego kurnika, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi:

? Mariusz Zbrzyzny (Polska północna i północno-wschodnia): 605 665 636, mzbrzyzny@qv.pl
? Arkadiusz Wasylków (Polska północna i północno-zachodnia): 605 665 615, awasylkow@qv.pl
? Witold Schwarz (Polska zachodnia i południowo-zachodnia): 787 580 619, witold.schwarz@qv.pl

lub kontakt z biurem: 58 682 68 56, hodowca@qv.pl


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.