Strona główna

Aktualności

Nasza nowa tuczarnia!

Przedstawiamy nasz nowy system przegród stosowany w tuczarniach, warchlakarniach i na porodówkach. Zdjęcia zostały zrobione na nowo oddanej tuczarni na 1800 tuczników.

Rdzeniem przegród jest masywny, kompaktowy panel o grubości 10 mm, który pomimo swojej niewielkiej grubości jest niezwykle mocnym i wytrzymałym materiałem.

Cała konstrukcja wykonana jest z kompaktowych płyt z słupkami ze stali nierdzewnej, a wszystkie rury zakończone są adapterami lub zaślepkami PCV.

Podstawowe zalety takiego nowoczesnego systemu:
– Szybsze i łatwiejsze mycie (brud mniej przylega do powierzchni),
– Brak otwartych szczelin, w których gromadzą się nieczystości (brak miejsc wylęgania się much, wyższy poziom higieny i łatwiejsza dezynfekcja),
– Kilkukrotnie wyższa wytrzymałość na uderzenia i zadrapania niż tradycyjny profil PVC,
– Większa sztywność przegród i drzwi,
– Wygodne i funkcjonalne dwustronne otwieranie drzwi,
– Mniejsza grubość panelu zajmuje mniejszą powierzchnię kojców.


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.