Strona główna

Aktualności

Zdjęcia z Mazurskich AGRO SHOW w Ostródzie

Tegoroczne Targi Mazurskie AGRO SHOW 2020 w Ostródzie odbyły się w ubiegły weekend, czyli 6-8 lutego 2020 r. Wystawa przyciągnęła ponad 35 tysięcy odwiedzających! Dla wielu z nich jest to stały punkt odwiedzin co roku. Inni z kolei byli tu dopiero po raz pierwszy czy drugi. Każdy mógł zasięgnąć świeżego spojrzenia na najnowsze trendy m.in. w dziedzinie właśnie wyposażania ferm drobiu oraz ferm trzody chlewnej. Dla rolników i hodowców była to świetna okazja do inspiracji na kolejny rok owocnej pracy przy gospodarstwach.

Na naszym stoisku również gościliśmy wszystkich zainteresowanych. Każdemu staraliśmy się poświęcić przynajmniej chwilę oraz odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Opowiadaliśmy o nowościach w naszej ofercie, a także o innowacyjnych rozwiązaniach naszych dostawców: Fancom, Roxell, Dosatron, Holland Heater, VAL-Co i wielu innych. Prezentowaliśmy najnowsze rozwiązania, by każdy hodowca mógł iść z duchem czasu projektując nowe przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że wyszliście od nas ze stoiska z głowami pełnymi nowej wiedzy i z masą pomysłów na rozbudowę swoich działalności.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z oczekiwań na Wasze przybycie. 🙂

 

 

 

 

A jeśli ktoś z Was nie mógł uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu, to macie jeszcze okazję! Zapraszamy do odwiedzin dziś, jutro oraz w niedzielę na Międzynarodowych Targach FERMA w Łodzi. Nasze stoisko to A30 i znajduje się w Hali EXPO. Do zobaczenia!


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.