Strona główna

Aktualności

Międzynarodowe Targi VIV EUROPE 2018 – Holandia

Międzynarodowe Targi! Spotkania z dostawcami, rozmowy, negocjacje, poznawanie nowości. Dużo wiedzy i mnóstwo pozytywnych wrażeń przywozimy z Holandii!

Reprezentacja HODOWCY gościła w zeszłym tygodniu na międzynarodowych targach „From feed to food” czyli
VIV Europe 2018 w Utrechcie. Zamieszczamy zdjęcia kilku odwiedzonych przez nas stoisk.

Prezentujemy również nowości Roxella: system kontroli IQON oraz nowe karmidło dla ciężkich indyków TITAN – wkrótce będą dostępne również u nas, można już pytać o szczegóły!

Również firma Holland Heater przygotowuje dla Was nowość… ale o tym opowiemy jeszcze za parę miesięcy 😉

 

 

 

 


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.