Strona główna

Aktualności

NOWOŚĆ w naszej ofercie – Wentylator szczytowy MUNTERS w SUPER PROMOCJI!

Już wkrótce ruszamy ze sprzedażą NIESAMOWICIE WYDAJNYCH wentylatorów wyciągowych MUNTERS EM50 !!!

W związku z tym przedstawiamy SUPER PROMOCJĘ! Tylko w przedsprzedaży możesz oszczędzić nawet do 122 zł na sztuce!

Możliwa również sprzedaż wysyłkowa – szczegóły w sklepie internetowym lub telefonicznie w dziale sprzedaży.

 

Więcej o wentylatorach szczytowych Munters:

Najwyższa jakość, niezawodność i staranne wykonanie. Kształt śmigła, wykonanego ze stali nierdzewnej, umożliwia najwyższa wydajność i niezawodność w każdym środowisku rolniczym. Obudowa wentylatora wykonane są z blachy stalowej powlekanej Munters Protect. Aby poprawić wydajność aerodynamiczną, wentylatory zostały opracowane w laboratorium badawczo-rozwojowym Munters Italy, a wyniki zostały potwierdzone w  przeprowadzonych testach w BESS Lab na Wydziale Inżynierii Rolniczej Uniwersytetu Illinois – USA.

Specyfikacja techniczna:

Wydajność: 42 400 m³/h
Moc: 1,5 KM
Ilość łopatek śmigła: 6 szt
Waga: 86 kg


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.