W miniony weekend widzieliśmy się z Wami na Targach Ferma w Bydgoszczy. Komu udało się dotrzeć na nasze stoisko? Wszystkie odpowiedzi uzyskane?

Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać i porozmawiać. A tych, którym nie udało się dojechać, tradycyjnie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi oraz z biurem.

Stoisko nieco bardziej odświętne gdyż w tym roku kończymy 25 lat działalności! “Kończymy” to może niefortunne słowo, bo oczywiście zostajemy z Wami na kolejne długie lata 😉

Do następnego razu!

 


Skontaktuj się z namiZaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.


Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)

Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.