Strona główna

Aktualności

Targi branżowe FERMA 2023

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne TARGI FERMA w Bydgoszczy. Stoisko HODOWCY znajdziecie w sektorze B9.

 
Będziemy tam na Was czekać w silnym składzie przedstawicieli handlowych. Mamy prezentacje, zdjęcia, filmy z wykorzystaniem oferowanych systemów wyposażenia ferm drobiu i trzody chlewnej.
 
Ale przede wszystkim mamy również elementy wyposażenia w skali 1:1 do obejrzenia na stoisku!
 
W tym między innymi NOWOŚCI:
– paszociąg łańcuchowy dla drobiu Roxell Fortena
 

– nowoczesne systemy wolierowe dla niosek VALLI


– plastikowe podpory pod ruszta dla trzody

 


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.