Seminarium "Doskonalenie produkcji świń w dobie ASF" AKTUALNOŚCIStrona główna

Aktualności

Seminarium „Doskonalenie produkcji świń w dobie ASF”

We wtorek, 29 czerwca odbyło się w Wąbrzeźnie Seminarium pt. „Doskonalenie produkcji świń w dobie ASF”, w którym mieliśmy również swój udział. Pan Andrzej Komornicki przedstawił prezentację, w której opowiadał m.in. jak odpowiednio przygotować porodówkę i dlaczego jest to takie istotne dla hodowcy?

Dziękujemy Top Agrar za możliwość współtworzenia tego wydarzenia. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć.

 

 

 

 


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.