Strona główna

Aktualności

Nowy SUPER MOCNY Papier dla piskląt

Od jakiegoś czasu oferujemy Państwu papier dla piskląt, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wiemy też od Państwa, że co gospodarstwo to inna strategia jego używania. Niektórzy kupują cieńszy i czekają aż się rozłoży, inny grubszy i zwijają zanim ulegnie biodegradacji. Inną wytrzymałość wybieracie też w zależności od rodzaju ptaków. Wiele osób pytało nas czy mamy coś bardziej wytrzymałego niż papier żywicowany. I dlatego pragniemy poinformować, że już mamy!

Papier dla piskląt żywicowany super mocny – czas rozkładu 7 dni !!!

 

Pierwsze dni życia piskląt mają decydujące znaczenie dla sukcesu całej hodowli. Stosowanie naszego papieru jest proste i efektywne:

 • papier jest rozwijany pod liniami pojenia i rozsypywana jest na nim pasza;
 • szeleszczący odgłos chodzenia po papierze przyciąga pozostałe kurczaki;
 • ptaki łatwiej i szybciej odnajdują paszę i wodę;
 • kurczęta piją i jedzą więcej;
 • papier bardzo dobrze chłonie wilgoć i stanowi dodatkowy izolator termiczny;
 • po około 7 dniach stosowania papier ulega biodegradacji i nie ma konieczności go usuwania.

Cena za rolkę 53,29 zł brutto. Papier dla piskląt można kupić tylko w opakowaniach po 2 rolki (szerokość rolki 67 cm, długość 200 mb każda).

 

Zapraszamy do zamawiania w naszym sklepie internetowym


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.