Strona główna

Aktualności

Nowa szalka do ważenia indyków marki Fancom

Jest już dostępna nowa szalka do ważenia indyków FANCOM ⚖️?
Jaka jest jej całkowicie nowa konstrukcja?

??? Praktyczna i bezobsługowa: ???
⭐️ Nowa skala jest w całości wykonana z trwałej stali nierdzewnej i jest bardzo prosta do czyszczenia.
⭐️ Wysokość wagi jest łatwa do regulacji i zmieści się w każdym kurniku.
⭐️ Elektronika jest instalowana w górnej części budynku, z dala od kontaktu z obornikiem i zabrudzeniami, zapewnia wiele lat bezawaryjnej pracy.
⭐️ Bezpieczna konstrukcja dla ptaków.
⭐️ Maksymalna pojemność ważenia wynosi 150 kg

??? Zapewnia niezwykle wiarygodne wyniki pomiarów: ???
⭐️ Okrągła konstrukcja jest bardzo lekka i ptaki mają łatwy dostęp ze wszystkich stron.
⭐️ Dzięki specjalnej konstrukcji z tylko jednym punktem zawieszenia, platforma prawie się nie porusza, gdy ptaki wchodzą lub wychodzą. To przyciąga ptaki, dzięki czemu wiele ilości pomiarów ważenia gwarantuje poprawne pomiary.
⭐️ Pozwala dokładnie monitorować wzrost ptaków.

Nowa szalka dla indyków jest częścią systemu ważącego 747, który składa się z komputera sterującego z maksymalnie 8 szalkami. ⚖️⚖️⚖️⚖️
Ciągłe ważenie ptaków zapewnia producentom indyków aktualny podgląd procesu wzrostu w budynku i wgląd w aktywność zwierząt. ?
Nieprawidłowości są widoczne szybciej, więc hodowcy mogą interweniować szybciej, aby poprawić swoje wyniki. Ponadto masę końcową można dokładniej przewidzieć, aby uniknąć sankcji ze strony ubojni.

Polecamy i zapraszamy do kontaktu z działem handlowym!

Nowa szalka do ważenia indyków marki Fancom. Dokładna, wiarygodna, praktyczna i bezobsługowa.
Nowa szalka do ważenia indyków FANCOM

Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.