Strona główna

Aktualności

NIE dla „Piątki Kaczyńskiego”

 

Drodzy Hodowcy!

W najbliższą środę w Warszawie odbędzie się oficjalny ogólnopolski protest przeciwko wprowadzeniu „Piątki Kaczyńskiego”.

Hodowcy z województwa Pomorskiego będą obecni – organizują transporty autokarami z różnych punktów w okolicy oraz po drodze. (30 IX 2020 – poranny wyjazd i wieczorem powrót, godziny do ustalenia wkrótce).

Osoby chętne do udziału zapraszamy do kontaktu z organizatorami w celu rezerwacji miejsca w autokarach pod jednym z poniższych numerów:

?
783777775
? 661938234
? 666211770

Została również założona grupa fa Facebooku, gdzie zebrano więcej informacji – zapraszamy do dołączenia – są tam linki, filmy, kontakty i przede wszystkim Hodowcy, tacy jak Wy, którzy chcą coś zmienić:


Trzymajmy się razem!

 

Drodzy Hodowcy! W najbliższą środę w Warszawie odbędzie się oficjalny ogólnopolski protest ? przeciwko wprowadzeniu „…

Opublikowany przez Hodowca Sp z o o Piątek, 25 września 2020

Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.