Film z realizacji - Hodowla trzody chlewnej w cyklu zamkniętym AKTUALNOŚCIStrona główna

Aktualności

Film z realizacji – Hodowla trzody chlewnej w cyklu zamkniętym

Ferma trzody chlewnej p. Huberta Gocłowskiego w woj. mazowieckim. Firma Hodowca Sp. z o.o. miała okazję uczestniczyć w wyposażaniu budynków hodowli w cyklu zamkniętym. Przebudowywane i modernizowane były hale loch, porodówki, tuczarnie, warchlakarnie oraz zbudowany i wyposażony został zupełnie nowy budynek służący produkcji prosiąt.

Hala loch w duńskim systemie tzw. grupowego utrzymania zwierząt w kojcach. Wentylacja Fancom, systemy wygrodzeń, systemy paszowe. Zobaczcie jak wygląda nowoczesna hodowla!

 


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.