Strona główna

Aktualności

Eurotier 2018 – Międzynarodowe Targi w Hanowerze

Hanower, 13-16 listopada 2018 r. 16 hal, 4 dni – 2600 wystawców i HODOWCA między nimi. Wiele spotkań, ustaleń, poznawanie nowych produktów, poszukiwanie nowych rozwiązań. Tak w skrócie możemy podsumować naszą wizytę na jednych z największych międzynarodowych targach branżowych z zakresu hodowli zwierząt w Europie. Naładowani pozytywną energią i bogatsi o nową wiedzę przypomnieliśmy się także dotychczasowym wieloletnim i nieco nowszym producentom, których produkty sprowadzamy do Waszych projektów! W przerwach między spotkaniami zwiedzaliśmy pozostałe hale wystawowe, gdzie można było spotkać nawet żywe zwierzęta! A wrażeniami z tego wydarzenia dzielimy się z Państwem w poniższych zdjęciach.

    

 


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.