Dzień Otwarty Fermy w Województwie pomorskim za nami! AKTUALNOŚCIStrona główna

Aktualności

Dzień Otwarty Fermy w Województwie pomorskim za nami!

Dzień Otwarty Fermy odbył się we wtorek, 10.04.2018. Wraz z gospodarzami, Państwem Lejkowskimi, miło było nam gościć Was na nowo wybudowanej, kompleksowo przez nas wyposażonej fermie drobiu. Były wykłady, prezentacje, pokaz działania wentylacji połączony z zadymianiem, a na koniec bufet i losowanie nagród. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć (więcej znajdziecie na naszym profilu Facebook).
Przy okazji zapowiadamy kolejne spotkanie – już w maju – tym razem w Województwie mazowieckim! Więcej szczegółów wkrótce na naszych stronach. Zapraszamy!


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.