Strona główna

Aktualności

Czas na schładzanie przez zamgławianie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów zamgławiania! Idealne i bezpieczne schładzanie budynków inwentarskich.

Przypominamy, że w związku z koniecznością ograniczenia wychodzenia z domu w najbliższym czasie realizujemy sprzedaż tylko wysyłkową. Prosimy o kontakt wyłącznie mailowy lub telefoniczny:

? Dział sprzedaży: 883 374 603, 883 374 601, dwelz@qv.pl, kszczepanek@qv.pl
? Dział serwisów: 883 374 605, 605 665 612, rlaskowski@qv.pl

Przedstawiciele handlowi:
? Mariusz Zbrzyzny (Drób; Polska północna i północno-wschodnia): 605 665 636, mzbrzyzny@qv.pl
? Marcin Sobczak (Trzoda chlewna; Polska północno-wschodnia): 601 409 999, msobczak@qv.pl
?Arkadiusz Wasylków (Trzoda chlewna + Drób; Polska północna i północno-zachodnia): 605 665 615, awasylkow@qv.pl

Trzymajcie się zdrowo!


Skontaktuj się z nami

  drób
  trzoda
  bydło
  Zaznacz wszystkie pola poniżej, by być na bieżąco!  za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego przez „HODOWCA” Sp. z o.o., w tym w celu dokonania bezpłatnej wstępnej wyceny usług lub produktów oferowanych przez „HODOWCA” Sp. z o.o. Zakres danych: W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu, numeru PESEL, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresów poczty elektronicznej.


  Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zakres danych:
  W odniesieniu do przedsiębiorcy: firmy, adresu, danych rejestracyjnych/ewidencyjnych, numeru NIP, Regon, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,
  W odniesieniu do konsumenta: imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej.  Za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub innych środków komunikacji na odległość (np. telefon/e-mail, poczta)


  Pozwól nam wysyłać bezpłatne zaproszenia na Dni Otwarte lub bezpłatne katalogi zaznaczając powyższe opcje.