Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wentylacja - sterowniki

Nowoczesne sterowniki Fancom dla trzody chlewnej.

B11 to prosty regulator klimatu z podstawowymi funkcjami wentylowania, ogrzewania i alarmowania. Przeznaczony jest głównie do budynków, w których korzysta się z najprostszej formy regulacji klimatu. B11 dzieli strefę komfortową na trzy strefy: ogrzewania, neutralną i wentylacji, dzięki czemu użytkownik w prosty sposób może nastawić dowolną wartość klimatu.

 

Sterownik FC12 steruje całym systemem wentylacji w pomieszczeniu. Dzięki dokładnej regulacji zapewnia wydajną wymianę powietrza w budynku oraz zmniejsza wahania temperatur. Sterownik FC12 jest zaprojektowany specjalnie dla podstawowego systemu wentylacji EasyFlow. FC12 jest łatwy w obsłudze i przystosowany do łączenia z PC.

 

FC14 to sterownik klimatu kierujący całym systemem wentylacyjnym w pomieszczeniu. Zapewnia dokładną regulację wentylacji dzięki automatycznemu dopasowaniu się do temperatury zewnętrznej oraz stopniowej regulacji wentylacji, zmniejszającej wahania temperatur. Dzięki dokładnym pomiarom przepływu powietrza wentylacja jest energooszczędna a koszty ogrzewania są minimalne. Sterownik FC14 jest dostosowany do potrzeb energooszczędnych systemów wentylacji NatuFlow i CentralFlow. FC14 można podłączyć do PC.

 

FSU8 to uniwersalny sterownik regulujący ogrzewanie i wentylację w 8 przedziałach. Urządzenie zapewnia perfekcyjną regulację klimatu dzięki takim funkcjom jak regulacja według krzywych dla temperatury, zakres regulacji, minimum i maksimum wentylacji, regulacja wstępna ogrzewania, centralna regulacja powietrza. Komputer rejestruje i w przejrzysty sposób pokazuje ważne informacje o klimacie, dane dot. Zwierząt oraz zużycia paszy i wody.

 

F21 to inteligentny sterownik wentylacyjny. Za pomocą zaledwie kilku podstawowych ustawień automatycznie wybiera optymalne ustawienia wlotu powietrza, ogrzewania i nawilżania przy minimalnym zużyciu energii. F21 zawiera dużą ilość funkcji sterowania między innymi inteligentne centralne sterowanie, system EasyFeed umożliwiający kontrolę codziennego zużycia paszy, szczegółowe dane zarządcze a także funkcje sygnalizacji w razie wystąpienia nieprawidłowości. Czytelny ekran, wyświetlanie na ekranie tylko używanych funkcji, szybki dostęp do danych z wszystkich działów sprawiają, że F21 jest łatwy w obsłudze i wygodny w użytkowaniu.

Zapraszamy do naszego sklepu - TERMOSTATY