Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyfuzyjny system wprowadzania powietrza

Dyfuzyjny system wprowadzania powietrza

W naszej ofercie, znajdziecie Państwo trzy rodzaje sufitów dyfuzyjnych służących do równomiernego rozprowadzania i wstępnego ogrzewania powietrza. Pozwolą one Państwu uniknąć niepożądanych
przeciągów, a także różnic temperatur w poszczególnych punktach danej chlewni, bez względu na ich odległość od właściwych otworów wlotowych powietrza.   Łatwy w montażu sufit z płyty dyfuzyjnej zbudowany jest z 30mm warstwy niebieskiego, ekstrudowanego polistyrenu. Na tworzywie tym nie występuje zjawisko skraplania się pary wodnej i nie wymaga ono konserwacji. Równomiernie rozmieszczone, specjalnie profilowane otwory gwarantują, przy zachowaniu prawidłowego podciśnienia w chlewni, przepuszczalność powietrza w ilości 250m3/m2 płyty.
Sufit dyfuzyjny z umieszczonego pod drewnianym stelażem, trapezoidalnego, perforowanego arkusza, uzupełnianego dwoma warstwami 4cm waty szklanej, pozawala na bezpośredni dostęp świeżego powietrza do pomieszczenia inwentarskiego, bez jego uprzedniego podgrzewania. Zapobiega on występowaniu przeciągów i zjawiska opadania zimnego, wilgotnego powietrza na zwierzęta.

Sufit zbudowany z odpornej na działanie promieni UV folii dyfuzyjnej, pozwala na uzyskanie dużych zysków kosztem małych nakładów inwestycyjnych. Jego maksymalna szerokość to 14m. Perforacja może być dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta. W zestawie dostarczane są wszystkie elementy mocujące. Dla potrzeb tego systemu w chlewni niezbędny jest korytarzyk, w którym powietrze wstępnie nagrzewa się.

Dyfuzyjny system wprowadzania powietrza - Zobacz zdjęcia