Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

systemy pojenia - trzoda

Systemy pojenia dla trzody chlewnej

Woda jest niezbędnym składnikiem odżywczym dla wszystkich żywych istot. Zła jakoś wody i zanieczyszczenie sprzyjają rozprzestrzenianiu się chorób mogą mieć istotny wpływ na jakość produkcji trzody chlewnej. Występują dwa główne rodzaje systemy pojenia: smoczki i poidła miskowe, które mogą występować w różnych wariantach.

W naszych instalacjach gałązkę wodną z podłączeniem dozownika leków wykonujemy ze stali nierdzewnej. Umożliwia ona selektywne podawanie leków i dodatków do wody oraz precyzyjny pomiar zużycia wodny z dokładnością do 1 litra. Rozprowadzanie instalacji wykonujemy z rur i kształtek polipropylen łączony przez zgrzewanie. Jest to materiał odporny na działanie temperatury od -40°C do 90°C, wykazuje dużą odporność chemiczną, w tym na działanie kwasów o dużym stężeniu, soli organicznych i zasad.  Doprowadzenia do poideł wykonujemy ze stali nierdzewnej, odpornej na korozje i uszkodzenia mechaniczne w tym podgryzanie przez zwierzęta.

Zapraszamy do naszego sklepu - SYSTEMY POJENIA DLA TRZODY