Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MULTIFAST wielofazowy system żywienia

MULTIFAST wielofazowy system żywienia trzody firmy Roxell


MULTIfast jest idealnym automatycznym systemem paszowym, stworzonym aby sprostać każdej strategii żywieniowej w twoim gospodarstwie. Pozwala dostosować ilość i skład paszy dla potrzeb każdej grupy żywieniowej świń. MULTIfast jest prosty w obsłudze pozwala na monitorowanie i mieszanie do 20 różnych rodzajów pasz.

Pasza jest ważona, mieszana i rozprowadzana zgodnie z indywidualnymi wymogami każdej grupy świń. W momencie gdy jedna porcja paszy opuszcza  mikser, następna  już jest ważona co pozwala na zwiększenie wydajności systemu. Sercem systemu jest panel kontrolny na którym graficznie przedstawiane są wszystkie aktualnie wykonywane działania. To pozwala hodowcy mieć szczegółowy wgląd  w proces przygotowywania dystrybucji paszy.

System można ustawiać przez panel kontrolny lub przez interfejs dzięki połączeniu z Internetem przez komputer osobisty.

Podłączenie systemu do internetu,  pozwala na optymalne zarządzanie i kontrolę, obejmującą zmiany ustawień w każdej fazie przygotowania przez każdy komputer osobisty gdziekolwiek na świecie.

Ważną techniczną cechą MULTIfasta jest duża prędkość przesyłania indywidualnych porcji paszy do automatów paszowych – nawet do 496 sztuk . Wydajność systemu jest wysoka i wynosi 3600 kilogramów na godzinę. Pasza nie zalega w zsypach, a dzięki spiralnemu systemowi transportu rury zawsze są czyste.

Nowy automatyczny zsyp gwarantuje pełny przepływ i idealne osypywanie się paszy. Inteligentny nadzór osypywania się paszy daje natychmiastową informację o stanie otwarcia lub zamknięcia zsypu paszy. Brak mechanicznych czujników podnosi niezawodność procesu karmienia. Zastosowanie tylko rur prostych w systemie transportu zwiększa trwałość i wydajność.

MULTIFAST wielofazowy system żywienia - Zobacz zdjęcia