Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wentylacja - wloty powietrza

Wloty powietrza do budynków inwentarskich

 

Wloty powietrza Fancom

Nowością są wloty powietrza Fancom. Zawór wlotowy jest całkowicie wykonany z tworzywa sztucznego, łatwe do czyszczenia i ma długą żywotność. Skrzydło wlotu jest w środku wypełnione styropianem w celu lepszej izolacji. Specjalny kształt wlotu zapewnia prawidłowy przepływ powietrza i zapewnia doskonałą wydajność. Występują w dwóch wersjach o wydajności 1500 i 3000 m3/godzinę

  

Wloty powietrza TPI

 

Wloty powietrza TPI są dostępne w wielu wersjach: naściennej, głębokiej do wmurowywania i sufitowej. Otwory powietrza składają się z obudowy i klapy. W ofercie TPI są wloty powietrza samootwierające lub samozamykające.

Wloty powierza TPI wytwarzane są ze sztywnej pianki poliuretanowej, odlewanej w specjalnych formach. Dzięki temu charakteryzują się małym ciężarem i dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Niektóre wloty powietrza można otrzymać z dodatkowymi wzmocnieniami w postaci wtopionych rur, uszczelnieniami klapy lub galwanizowaną siatką itp.

Dzięki specyfice tworzywa wloty charakteryzuje:

  • silna i stabilna konstrukcja
  • niska waga
  • odporność na chemikalia, agresywne gazy i grzyby
  • dobre właściwości izolacyjne
  • szybkość i łatwość montażu i użytkowania

  

Wloty powietrza Skov

Wlot powietrza są istotnym elementem systemu wentylacji. SKOV posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wlotów powietrza do obiektów inwentarskich.

Wloty powietrza ścienne DA 1200/1911
Zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnego przepływu powietrza na wszystkich poziomach wentylacyjnych. Unikalny kształt wlotów powietrza zapewnia równomierne rozprowadzenie powietrza w całym obiekcie przy minimalnej wentylacji.

DA 1500/1800 wloty sufitowe
Wlot sufitowe SKOV umożliwiają regulację przepływu powietrza, prędkość przepływu powietrza i kierunek powietrza w zależności od temperatury i układ budynku. Konstrukcja wlotu powietrza oznacza, że powietrze płynie zawsze wzdłuż sufitu.

 Zapraszamy do naszego sklepu - WLOTY POWIETRZA