Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wentylacja - sterowniki

Nowoczesne sterowniki Fancom dla drobiu.

Pośród sterowników firmy Fancom znajdą Państwo urządzenia zarówno najprostsze takie jak B11, B31 stosowane w małych obiektach lub w ich pojedynczych komorach, ale także komputery bardzo rozbudowane, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Szczególnie dumni jesteśmy ze sterowników serii F. Są to F 37 i F38, przeznaczone dla hal drobiarskich oraz F 17 dla dużych chlewni. Urządzenia te prócz podstawowej roli jaką jest zarządzanie mikroklimatem na danym obiekcie mogą spełniać również wiele innych funkcji związanych np. z gromadzeniem i przetwarzaniem danych (takich jak zużycie paszy, wody, upadki itp.). Możliwość współpracy z czujnikami podciśnienia, wilgotności czy nawet mikro stacją meteorologiczną sprawia, że w zarządzaniu mikroklimatem na obiekcie wyznaczają one także nowe standardy.

Nowością od Fancom są sterowniki z serii Lumina z kolorowym wyświetlaczem dotykowym.

Zapraszamy do naszego sklepu - TERMOSTATY