Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

systemy paszowe - nioski

System paszowy dla drobiu Kixoo - Nioski reprodukcyjne od 18 tygodnia do końca

Karmidło owalne. Optymalne wykorzystanie podłogowej przestrzeni. Dostępna przestrzeń karmienia na talerz to 207cm. Na 3 m paszociągu maksymalna obsada może wynosić nawet do 64 ptaków przy paszociągu łańcuchowym tylko 45 ptaków. Doskonała szybkość i jednorodność w dystrybucji paszy. Wszystkie ptaki otrzymują tą samą dawkę paszy w tym samym czasie, w kilka sekund po włączeniu systemu. Oddzielne karmienie niosek i kogutów. Nastawny wewnętrzny grill pozwala perfekcyjnie odseparować ptaki ze względu na płeć, niezależnie od wieku.

 

VITOO - Nioski reprodukcyjne w odchowie od 0 - 18 tygodnia

Karmidło to pozwala uzyskać jednorodne oraz dojrzałe kurczęta przygotowane do okresu produkcyjnego. Bardzo łatwy start od pierwszego dnia. Szybka i jednoczesna dostawa paszy wraz z wystarczającą przestrzenią karmienia minimalizuje stres. Zamknięty system obwodowy. Wszystkie ptaki otrzymują tą samą dawkę paszy w tym samym czasie, w kilka sekund po włączeniu systemu.

 

POOLAI - Nioski konsumpcyjne od 0-18 tygodnia

Jedną z nowości firmy Roxell jest linia paszowa PooLai / LaiCa przeznaczona specjalnie do chowu nioski towarowej. Talerz PooLai przeznaczony do odchowu. System gwarantuje zarówno doskonały start piskląt od pierwszego dnia chowu, jak i niskie straty paszy w następnych tygodniach. Talerz LaiCa przeznaczony do chowu w okresie produkcyjnym charakteryzuje się głębokim, kaskadowym kształtem.

 

LAICA - Nioski konsumpcyjne od 18 tygodnia do końca

Pierwsze na świecie karmidło kształtu owalnego. 1140mm OBWODU KARMIDŁA !!!
Dzięki specjalnej konstrukcji grilla młode ptaki od 10 dnia pozostają poza karmidłem, a opatentowana miska HaiKoo z odpowiednio zagiętym kołnierzem eliminuje straty paszy, już od pierwszego dnia. Idealny dla zwiększenia obsady bez zwiększania liczby linii paszowych ( duża obsada na 1 karmidło ). Oszczędność paszy! Pasza skoncentrowana jest w środku tacy z dala od krawędzi (brzegów). Dokładne ustawienie poziomu paszy dostosowane jest do wieku ptaków. Skrzydełka karmidła zapobiegają wydrapywaniu i rozsypywaniu paszy.