Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

systemy paszowe - indyki

System paszowy dla drobiu MULTIMAX - chów indyczki, odchów indyka 0-6 tyg

Dzięki funkcjonalnym oknom paszowym karmidło zapełnia się szybko i automatycznie, a niski brzeg ułatwia ptakom dostęp do paszy skoncentrowanej w środku tacy z dala od krawędzi. Minimax został zrobiony z tworzywa odpornego na działanie środków czystości oraz detergentów. Łatwy do demontażu i czyszczenia. Wszystkie komponenty MINIMAX-ów są łatwe do wymiany! Możesz zbudować swoje własne karmidło, dostosowane do Twojego indywidualnego stylu hodowli czy ptaków jakie hodujesz.

 

OPTIMAX - indyki od 0-22 tygodnia

Zostały skonstruowane tak aby zapewnić wygodę użytkownikowi i bezpieczeństwo dla ptaków. Całe karmidła są zrobione z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, nie tworzą się na nim miejsca gdzie pasza zalega a zakryta górna część zapobiega wyrzucaniu paszy. Karmidła są bardzo trwałe i odporne na agresywne zachowanie indyków. Poziom paszy łatwo ustawiany ręcznie lub za pomocą windy zapewnia doskonały start. Karmidło dostępne w dwóch wersjach Optimax i Optistart (wymiana tylko talerza).