Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

systemy paszowe - brojlery

System paszowy dla drobiu Roxell

 

CoMeo - nowość otwarte karmidło dla brojlerów

CoMeo jest pierwszym otwartym karmidłem produkcji firmy Roxell. Poprzez usunięcie grilla ptaki mają łatwiejszy dostęp do paszy od pierwszego dnia aż do końca produkcji. Dzięki swojej konstrukcji, tylko 60 mm wysokości miski oraz braku grilla, ptaki mają bardzo łatwy dostęp do paszy co minimalizuje straty w paszy. Innowacyjna budowa karmidła CoMeo pozwala na bardziej dokładne czyszczenie. Opatentowana konstrukcja pozwala na bardzo łatwe mycie: od wnętrza stożka do miski.

 

HaiKoo

Pierwsze na świecie karmidło kształtu owalnego. 1140mm OBWODU KARMIDŁA !!!
Dzięki specjalnej konstrukcji grilla młode ptaki od 10 dnia pozostają poza karmidłem, a opatentowana miska HaiKoo z odpowiednio zagiętym kołnierzem eliminuje straty paszy, już od pierwszego dnia. Idealny dla zwiększenia obsady bez zwiększania liczby linii paszowych (duża obsada na 1 karmidło). Oszczędność paszy! Pasza skoncentrowana jest w środku tacy z dala od krawędzi (brzegów). Dokładne ustawienie poziomu paszy dostosowane jest do wieku ptaków. Skrzydełka karmidła zapobiegają wydrapywaniu i rozsypywaniu paszy.

 

MINIMAX

Dzięki funkcjonalnym oknom paszowym karmidło zapełnia się szybko i automatycznie a niski brzeg ułatwia ptakom dostęp do paszy skoncentrowanej w środku tacy z dala od krawędzi. Minimax został zrobiony z tworzywa odpornego na działanie środków czystości oraz detergentów. Łatwy do demontażu i czyszczenia. Wszystkie komponenty MINIMAX-ów są łatwe do wymiany! Możesz zbudować swoje własne karmidło, dostosowane do Twojego indywidualnego stylu hodowli czy ptaków jakie hodujesz.

 

CODAF

Karmidło CODAF nie posiada grilla zewnętrznego. Bardzo prosta budowa karmidła ułatwia ptakom dostęp do paszy. Dodatkowo sprawia, że mycie i dezynfekowanie urządzeń jest szybkie i łatwe.


Zapraszamy do naszego sklepu - Drób: Systemy Paszowe