Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oświetlenie budynków

Energooszczędne oświetlenie obiektów inwentarskich, kurników

Oświetlenie budynków. Rosnące ceny energii elektrycznej, która jest istotnym kosztem w produkcji drobiu sprawiają, że polscy hodowcy coraz częściej poszukują energooszczędnych rozwiązań w oświetleniu budynków.

Oprawa oświetleniowa PRIMA IP66

Seria opraw o stopniu szczelności IP66 przeznaczonych do oświetlenia budynków inwentarskich, obiektów przemysłowych i hal sportowych. Regulacja intensywności oświetlenia w zakresie od 0% do 100%. Temperatura otoczenia pracy opraw do +45°C. Korpus wykonany ze stali nierdzewnej. Oprawy można montować nasufitowo lub zwieszakowo przy pomocycy specjalnych oczek.

Oprawa oświetleniowa Ilox z żarówka LED tradycyjny gwint

Oprawy Ilox bryzgoszczelne IP65, zaprojektowane do kurników i innych obiektów inwentarskich. Świetlówka energooszczędna LED ILOX XENA PRO 7W gwint E27 jak w tradycyjnej żarówce, prosta wymiana ze starej na nową energooszczędną!

Oryginalne oprawy oświetleniowe GASOLEC

Energooszczędne świetlówki 11 Watt dostępne są w czterech kolorach: biały, zielony, niebieski i czerwony. Elektroniczny adapter pozwala na skokową regulację intensywności oświetlenia w zakresie od 40% do 100%.

Zapraszamy do naszego sklepu - OŚWIETLENIE