Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogrzewanie - ERMAF

Nagrzewnice nadmuchowe ERMAF

Nagrzewnice dostępne już od mocy 40 kW do 120 kW.
Nagrzewnice z serii GP i P firmy ERMAF instalowane są na całym świecie od prawie 30 lat z bardzo dobrymi efektami. Specjalna konstrukcja komory spalania  zapewnia minimalizację kosztów oraz gwarantuje optymalny mikroklimat wewnątrz ogrzewanego pomieszczenia. Użytkując nagrzewnicę typu GP zapewniamy stałą temperaturę wewnątrz ogrzewanych pomieszczeń oraz pozytywny wpływ na przyrost zwierząt przy niskich kosztach eksploatacji. To wszystko czyni nasze urządzenia  bardzo praktycznymi.
Nagrzewnice te są zbudowane z wysokiej jakości drobnoziarnistej stali nierdzewnej co czyni je odpornymi na działanie agresywnego środowiska wewnątrz ogrzewanego pomieszczenia. Komora spalania zbudowana jest ze stali żaroodpornej. Palnik umieszczony w komorze spalania posiada elektryczny zapłon oraz jonową kontrolę płomienia. Pełne automatyczne sterowanie zapewnia termostat lub sterownik mikroklimatu (wentylacji). Przeprowadzone testy potwierdziły, że całe urządzenie spełnia wszystkie obowiązujące normy.

Nowością jest nagrzewnica Ermaf Thermorizer TR75 z zamkniętą komorą spalania o mocy 75kW.

Ermaf posiada w swojej ofercie nagrzewnice z zamkniętą komorą spalania z serii RGA zarówno na gaz propan i ziemny o mocy 100kW oraz olej opałowy o mocy 95kW. Zaletami nagrzewnicy z zamkniętą komorą spalania jest brak dwutlenku węgla i pary wodnej powstających w procesie spalania, nagrzewnica pobiera powietrze do spalania z zewnątrz budynku. Zamknięta komora spalania jest bezpieczniejsza - brak otwartego ognia.

Zapraszamy do naszego sklepu - OGRZEWANIE